Filtr do odkurzacza Dyson zamiennik Dyson 967478-01 - filtr zasinlinikowy HEPA
32,70 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Dyson 967478-01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | mikrowłóknina / plastik |
| Kolor: | biały / fioletowy |
| Waga: | 57 g |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Wysokość: | 4,4 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 4,2 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 8,6 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Typ filtra: | filtr zasinlinikowy HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC58
- Dyson DC58 Animal
- Dyson DC58 Animal Complete
- Dyson DC59
- Dyson DC59 Animal
- Dyson DC59 Animal Complete
- Dyson DC59 Animal Exclusive
- Dyson DC59 Motorhead
- Dyson DC61
- Dyson DC62
- Dyson DC74
- Dyson SV03
- Dyson SV04
- Dyson SV05
- Dyson SV06
- Dyson SV07
- Dyson SV08
- Dyson SV09
- Dyson SV10
- Dyson SV10 Absolute
- Dyson SV11
- Dyson V6
- Dyson V6 Absolute
- Dyson V6 Absolute Pro
- Dyson V6 Animal
- Dyson V6 Car + Boot Extra
- Dyson V6 Flexi
- Dyson V6 Motorhead
- Dyson V6 Motorhead Exclusive
- Dyson V6 Motorhead Extra
- Dyson V6 Slim
- Dyson V6 Top Dog
- Dyson V6 Total Clean
- Dyson V6 Trigger
- Dyson V6 Trigger Pro
- Dyson V7
- Dyson V7 Animal
- Dyson V7 Auto + Boot
- Dyson V7 Motorhead
- Dyson V7 Trigger
- Dyson V8
- Dyson V8 Absolute
- Dyson V8 Absolute +
- Dyson V8 Absolute Exclusive
- Dyson V8 Absolute Pro
- Dyson V8 Animal
- Dyson V8 Animal+
- Dyson V8 Animal Exclusive
- Dyson V8 Total Clean
- Dyson V8+
- Dyson 967478-01
Zaloguj się
4 listopada 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
10 maja 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com