Filtr do odkurzacza Dyson V12 - filtr HEPA
55,23 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Dyson 971517-01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 3 - 6 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier / plastik |
| Kolor: | biały / fioletowy |
| Waga: | 101 g |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Wysokość: | 8,6 cm |
| Średnica: | 8,6 cm |
| Cykl wymiany: | co 3 - 6 miesięcy |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | filtr HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson V12
- Dyson V12 Detect Slim
- Dyson V12 Detect Slim Absolute
- Dyson V12 Slim
- Dyson 971517-01
Zaloguj się
5 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
31 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
4 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Zu lange Lieferdauer
20 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
15 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Habe Filter erst kurz verwendet, aber schaut aus wie Dyson und funktioniert wie Dyson.
3 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
13 grudnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
28 sierpnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
Alles Bestens.
Immer wieder gerne
16 lipca 2023
Reviewed at Trusted Shops
als Ersatz für einen vorhandenen Filter
1 maja 2023
Reviewed at Trusted Shops
Passt und fällt kaum ein Unterschied zum originalen Produkt auf!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com