Filtr do odkurzacza Dyson Dyson DC16 - filtr przedsilnikowy
32,27 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Dyson 912153-01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | mikrowłóknina / pianka / plastik |
| Kolor: | czarny / biały / niebieski |
| Waga: | 16 g |
| Szerokość: | 9,8 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13,3 x 9,9 x 1,1 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | filtr przedsilnikowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC16
- Dyson DC16 Animal
- Dyson DC16 AnimalPro
- Dyson DC16 Car and Boat
- Dyson DC16 Issey Miyake +
- Dyson DC16 Issey Miyake exclusive
- Dyson DC16 Pink
- Dyson DC16 Root 6
- Dyson 912153-01
Zaloguj się
17 listopada 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com