Filtr do odkurzacza Dyson DC50, DC51 - filtr zasinlinikowy HEPA
26,32 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Dyson 965080-01, 967276-01, 965080-02
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / niebieski |
| Waga: | 58 g |
| Szerokość: | 13,9 cm |
| Wysokość: | 2 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 4,2 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 14,2 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Typ filtra: | filtr zasinlinikowy HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC50
- Dyson DC50 Animal
- Dyson DC50 Mulitifloor
- Dyson DC50i
- Dyson DC51 Animal
- Dyson DC51 Mulitifloor
- Dyson UP15 Small Ball
- Dyson 965080-01
- Dyson 965080-02
- Dyson 967276-01
Zaloguj się
7 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com