Filtr do odkurzacza do popiołu PowerPlus zamiennik Oxeo 760023 - filtr kartridżowy, czarny / biały
42,48 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem np. PowerPlus
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra TecTake 400563 / Scheppach 7906401704 / Oxeo 760023 / Stayer 8190.98
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy F7 należą do filtrów dokładnych i wyłapują cząstki od 1 - 10 µm, m.in. pyłki, włosy itd.Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | mikrowłóknina / guma |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 164 g |
| Szerokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 8,9 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | okrągły |
| Średnica wewnętrzna: | 11,4 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 16,1 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość całkowita: | 88 mm |
| Klasa filtra: | F7 |
| Typ filtra: | filtr kartridżowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bikain DI1200 INOX
- Bituxx MS-11337
- Bituxx MS-14206
- Camry 7030
- Cecotec Conga PowerAsh 1200
- Dicogar 1200W
- Firefix 963
- GeKo 1650 W
- GeKo 2000 W
- Germania 20l (175100109)
- Habitex E438
- Kaminer 20l 10927
- Kaminer 1170 15 Liter
- Kaminer 8790 20 Liter
- Kamino FLAM337101
- Monzana alle Aschesauger
- Oxeo 1200W
- Perel TC90400
- Perel TC90500
- Perel TC90600
- Perel TC90610
- PowerPlus POWX312
- PowerPlus POWX3000
- PowerPlus POWX3010
- PowerPlus POWX3013
- Stayer BC800
- Stayer BC1200
- Stayer BC1200D
- T.I.P. NTAS 1200
- TecTake 400930
- TecTake 401048
- TecTake 401049
- Trendline 18L
- Trendline 20L
- VONROC VC505AC
- VONROC VC507DC
- VONROC VC808AA
- Valex
- Velleman TC90600
- VidaXL
- Vigor 600W
- Vigor 800W
- Vigor 1200W
- Vigor 99400-45/3
- Vigor ASPIR-EL INOX LT 15
- Westfalia AS15L Nr. 88 85 44
- Westfalia WAS15
- aspiracenere nrj802 18l/80860 1200w
- Oxeo 760023
- Scheppach 7906401704
- Stayer 8190.98
- TecTake 400563
Zaloguj się
24 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
10 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
Passt genau, wie beschrieben.
22 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Die Firma istSuper. Obwohl der Filter nicht passt kein Problem mit der Rücksendung. Nochmal vielen Dank.
20 grudnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
Produkt passt ganz genau was ich braucht habe
4 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com