Filtr do odkurzacza do popiołu Kärcher zamiennik Kärcher KFI 7420, 6.415-953.0 - filtr płaski
42,90 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Kärcher
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Kärcher 6.415-953.0, KFI 7420
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 152 g |
| Szerokość: | 9,7 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 19,4 x 9,9 x 4,5 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | płaski filtr falisty |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kärcher AD.3000
- Kärcher AD2
- Kärcher AD 2 Battery
- Kärcher AD 2 Battery Set
- Kärcher AD3
- Kärcher AD3 Premium Fireplace
- Kärcher AD 3.200
- Kärcher AD4
- Kärcher AD 4 Premium
- Kärcher 6.415-953.0
- Kärcher KFI 7420
Zaloguj się
2 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
Wir haben am Donnerstag bestellt und am Freitag schon unsere Bestellung erhalten. Top 👍
21 listopada 2017
Reviewed at Trusted Shops
Ottimo prodotto lo consiglierei
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com