Filtr do odkurzacza Dewalt zamiennik Kärcher 6.904-212.0 - filtr membranowy
78,19 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem np. Dewalt
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Kärcher 6.904-212.0
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 120 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 52 x 43 x 1,6 cm |
| Szerokość: | 43 cm |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | filtr membranowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AL-KO Jetstream
- Dewalt D27901
- Dewalt D27902
- Dewalt D27902M
- Flex S36
- Flex S47
- Flex VC 35
- Flex VCE 35
- Flex VCE 45
- Kärcher NT 25/1 Ap
- Kärcher NT 30/1 Tact L
- Kärcher NT 30/1 Tact TE L
- Kärcher NT 35/1 AP TE
- Kärcher NT 35/1 Ap
- Kärcher NT 35/1 Tact
- Kärcher NT 35/1 Tact BS
- Kärcher NT 35/1 Tact TE M
- Kärcher NT 35/1 Tact Te
- Kärcher NT 40/1 Tact TE
- Kärcher NT 40/1 Tact TE L
- Kärcher NT 40/1 tact
- Kärcher NT 45/1 Tact
- Kärcher NT 45/1 Tact TE
- Kärcher NT 45/1 Tact TE EC
- Kärcher NT 45/1 Tect TE M
- Kärcher NT 50/1 Tact TE L
- Kärcher NT 55/1 Tact
- Kärcher NT 55/1 Tact BS
- Kärcher NT 55/1 Tact TE M
- Kärcher NT 55/1 Tact Te
- Kärcher NT 75/1 Tact ME TE H
- Kärcher NT 360 Xpert
- Würth ISS 32
- Würth ISS 35
- Würth ISS 45
- Würth ISS 55
- Kärcher 6.904-212.0
Zaloguj się
12 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
7 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Filtre origine dégradé et remplacé aisément par ce filtre adaprable
23 września 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com