Filtr do odkurzacza Dewalt zamiennik Kärcher 6.414-354.0, 6.414-335.0 - filtr kartridżowy, żółty
69,69 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dewalt, Kärcher
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Kärcher 6.414-354.0, 6.414-335.0
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy F6Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier |
| Kolor: | żółty |
| Waga: | 352 g |
| Szerokość: | 19,2 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Rodzaj montażu: | bagnet, Rändelmutter (z gwintem) |
| Średnica wewnętrzna: | 16,5 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 19 cm |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Klasa filtra: | F6 |
| Typ filtra: | filtr kartridżowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dewalt DW 560
- Dewalt DW 790 typ 1
- Kärcher 1.085-121.0
- Kärcher 1.085-141.0)
- Kärcher 2001 (1.819-1211)
- Kärcher 2201
- Kärcher 3011
- Kärcher BDP 55/1900 W Bp (1.384-242.0)
- Kärcher BDP 55/1900 W Bp Pack (1.384-241.0)
- Kärcher BDP 55/1900 W Bp Pack (1.384-243.0)
- Kärcher K 2001 (1.819-121.0)
- Kärcher K 2201 (1.085-131.0
- Kärcher K 2901 (1.085-804.0)
- Kärcher K 2901 PLUS (1.085-810.0)
- Kärcher K 2901 S (1.085-812.0)
- Kärcher K 3000 PLUS (1.085-801.0)
- Kärcher NT211
- Kärcher NT 251
- Kärcher NT 301 (1.722-121.0)
- Kärcher NT 351
- Kärcher 6.414-335.0
- Kärcher 6.414-354.0
Zaloguj się
5 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
1 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
25 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
23 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Mir gefällt der schnelle Versand
16 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung
30 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
11 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
29 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
7 sierpnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com