Filtr do odkurzacza Bosch zamiennik Bosch 1 600 A01 1RT, 2 608 000 663, 3165140917940 - filtr fałdowany, biały
50,55 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Bosch, Fein
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Fein 31324000192 / Bosch 3165140917940, 1 600 A01 1RT, 2 608 000 663
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier / plastik |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 215 g |
| Szerokość: | 13 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Średnica: | 13 cm |
| Cykl wymiany: | 6 miesięcy |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | okrągły |
| Kształt: | okrągły |
| Typ filtra: | filtr fałdowany |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch 0 601 9C6 300
- Bosch 0 601 9C6 302
- Bosch 3 601 JC6 300
- Bosch GAS 18V-10 L
- Fein ASBS 18-10
- Fein ASBS 18-10 AS
- Bosch 1 600 A01 1RT
- Bosch 2 608 000 663
- Bosch 3165140917940
- Fein 31324000192
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com