Filtr do odkurzacza AEG zamiennik AEG 4055453288 - filtr HEPA H11
42,05 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem AEG
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra AEG 4055453288
Dzięki temu wysokoskutecznemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy H11 należą do wysokoskutecznych filtrów cząsteczkowych powietrza (HEPA) i wyłapują pyły o wartościach granicznych narażenia, w tym substancje rakotwórcze i chorobotwórcze.Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6-12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier / plastik |
| Kolor: | biały / szary |
| Waga: | 32 g |
| Szerokość: | 6,4 cm |
| Wysokość: | 6,4 cm |
| Średnica: | 6,4 cm |
| Cykl wymiany: | co 6-12 miesięcy |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | okrągły |
| Klasa filtra: | H11 |
| Typ filtra: | filtr HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG 900277346
- AEG 900277348
- AEG 900277352
- AEG 900277356
- AEG 900277398
- AEG 900277400
- AEG 900277505
- AEG 900277506
- AEG 900277507
- AEG 90040239900
- AEG AP31CB21TG
- AEG JOHN LEWIS JL14IW
- AEG JOHN LEWIS JL21EB
- AEG PROGRESS POP5-18IW
- AEG PROGRESS POP5-21TG
- AEG TORNADO TOP5-14EB
- AEG TORNADO TOP5-18IW
- AEG TORNADO TOP5-21TG
- AEG VOLTA VOP5-14EB
- AEG VOLTA VOP5-18IW
- AEG 4055453288
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com