Filtr do oczyszczacza powietrza zam. Proscenic A9Mor - H13 H13, węglowy, z jonami srebra
129,64 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Pełna kompatybilność z Twoim oczyszczaczem powietrza Proscenic, Pro Breeze
- Kombinacja filtrów: (HEPA 13) filtr wstępny + HEPA (H13) + węgiel aktywny + filtr z jonami srebra
- Filtr do oczyszczania powietrza z wysokiej jakości materiałów dla najlepszej wydajności filtracji
- Zamiennik Proscenic A9Mor filtr
Filtr marki vhbw odznacza się szczególnie dobrą wydajnością filtracji. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu wymiana filtra nie sprawia żadnego problemu. Regularna wymiana filtra umożliwia wydajną filtrację oraz zapewnia optymalne funkcjonowanie Twojego oczyszczacza powietrza.
Ten filtr kombinowany składa się z filtra wstępnego, filtra HEPA, węglowego i filtra z jonami srebra. W pierwszym etapie filtr wstępny usuwa grubsze cząsteczki, takie jak włosy, sierść zwierząt domowych lub cząsteczki skóry. W drugim etapie filtr HEPA filtruje najmniejsze cząsteczki z powietrza, podczas gdy filtr z węglem aktywnym skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dym i opary. Natomiast filtr z jonami srebra zwalcza bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy w zbiorniku wody nawilżacza. Ta innowacyjna technologia zapewnia higieniczne i czyste powietrze w pomieszczeniach, które chroni Ciebie i Twoją rodzinę.
Nasze filtry odznaczają się wysoką jakością oraz zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały skuteczną filtrację przez dłuższy okres. Na dodatek ich montaż nie sprawia żadnych problemów.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i ciesz się czystym, świeżym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem przez cały czas.
Wskazówka: Filtr powinien być wymieniany w zależności od czasu korzystania z urządzenia co 3 - 6 miesięcy.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włókno węglowe |
| Kolor: | fioletowy |
| Waga: | 575 g |
| Szerokość: | 22,5 cm |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Cykl wymiany: | 3 - 6 miesięcy |
| Średnica wewnętrzna: | 14 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 22,2 cm |
| Klasa filtra: | HEPA 13 |
| Rodzaj filtra: | filtr wstępny + H13 + węglowy + jonów srebra |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Pro Breeze PB-P07
- Proscenic A 9
- Proscenic A9Mor
Zaloguj się
1 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
19 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com