Filtr do oczyszczacza powietrza zam. Medion 50067183 - filtr wstępny + HEPA + węgiel aktywny
117,35 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Pełna kompatybilność z Twoim oczyszczaczem powietrza Medion
- Kombinacja filtrów: filtr wstępny + HEPA + węgiel aktywny
- Filtr do oczyszczania powietrza z wysokiej jakości materiałów dla najlepszej wydajności filtracji
- Zamiennik Medion 50067183 filtr
Filtr marki vhbw odznacza się szczególnie dobrą wydajnością filtracji. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu wymiana filtra nie sprawia żadnego problemu. Regularna wymiana filtra umożliwia wydajną filtrację oraz zapewnia optymalne funkcjonowanie Twojego oczyszczacza powietrza.
Ten filtr kombi składa się z filtru HEPA, wstępnego i węglowego. Filtr wstępny chroni oczyszczacz przed większymi cząsteczkami jak np. włosy, sierść czy martwy naskórek. Filtr HEPA filtruje mniejsze cząsteczki z powietrza. Natomiast filtr węglowy skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dym czy parę. Dzięki takiemu połączeniu filtr wyłapuje aż do 99,97% kurzu, pyłków, dymu, zapachów i sierści z powietrza w pomieszczeniu.Nasze filtry odznaczają się wysoką jakością oraz zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały skuteczną filtrację przez dłuższy okres. Na dodatek ich montaż nie sprawia żadnych problemów.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i ciesz się czystym, świeżym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem przez cały czas.
Wskazówka: Filtr powinien być wymieniany w zależności od czasu korzystania z urządzenia co 6 - 12 miesięcy.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 606 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 35,5 x 29,5 x 4,4 cm |
| Szerokość: | 29,5 cm |
| Klasa filtra: | H11 |
| Rodzaj filtra: | filtr wstępny+HEPA+węglowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Medion MD 10378
- Medion MD 10444
- Medion 50067183
Zaloguj się
17 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
18 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com