Filtr do basenu typ S1 zamiennik Bestway FD2135
39,07 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wydłuża żywotność dmuchanego spa
- Starannie dobrane materiały zapewniają jak najlepszą filtrację
- Wysoka wytrzymałość i niezawodne pochłanianie zanieczyszczeń
- Zamiennik filtra Intex 29011, S1 / Bestway FD2135
Wkład filtracyjny marki vhbw sprawia, że woda w jacuzzi do masażu jest krystalicznie czysta i świeża. Odfiltrowuje z wody kurz, włosy, liście, piasek i osady. Precyzyjne wykonanie filtra zapewnia bezproblemowe mocowanie w obudowie na filtr.
Uwaga: Filtr jest zmywalny i powinien być czyszczony co najmniej raz w tygodniu. Zaleca się wymianę filtra co 4 tygodnie. Tylko regularna wymiana filtra zapewnia skuteczną filtrację przez cały czas.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / niebieski |
| Waga: | 96 g |
| Szerokość: | 10,7 cm |
| Wysokość: | 7,7 cm |
| Cykl wymiany: | 4 tygodnie |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica wewnętrzna: | 4 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 10,7 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Intex PureSpa 28403E
- Intex PureSpa 28407E
- Intex PureSpa 28413E
- Intex PureSpa 28421E
- Intex PureSpa 28423E
- Intex PureSpa 28443E
- Intex PureSpa 28453E
- Bestway FD2135
- Intex 29011
- Intex S1
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com