Dysza pianowa lanca do myjki 200 barBosch, Skil, Interskol 110/120
67,99 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Staranne wykonanie dla wygodnego montażu i obsługi
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją myjką ciśnieniową Bosch, Skil, Interskol
- Z wysokiej jakości materiałów dla długiego okresu użytkowania
Ta kompatybilna lanca do myjki w korzystnej cenie to doskonały wybór! To idealne akcesorium do myjek wysokociśnieniowych, które umożliwia wydajne i dokładne stosowanie środków czyszczących.
Nasza lanca do myjki ciśnieniowej generuje gęstą, równomiernie rozprowadzoną pianę, która skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Wykonana z wysokiej jakości komponentów zapewnia niezawodność i długotrwałą wydajność. Jej montaż jest szybki i intuicyjny: wystarczy bezpiecznie podłączyć dyszę pianową do myjki ciśnieniowej, podłączyć lancę i zanurzyć ją w pojemniku ze środkiem czyszczącym. Po prawidłowym złożeniu lanca do piany jest natychmiast gotowa do użycia. Gęsta piana dłużej przylega do powierzchni, zwiększając skuteczność czyszczenia i eliminując brud oraz osady.
Idealna do mycia pojazdów, fasad, tarasów, chodników oraz innych powierzchni zewnętrznych wymagających dokładnego czyszczenia. Dzięki prostej obsłudze i nowoczesnej technologii spieniania lanca pianowa to niezbędne narzędzie dla każdego, kto ceni sobie skuteczność, precyzję i bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna / plastik |
| Kolor: | złoty / czarny / biały |
| Waga: | 239 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 21 x 11,4 x 8,3 cm |
| Szerokość: | 11,4 cm |
| Złącze: | gwint zewnętrzny M22 |
| Pojemność pojemnika: | 1 l |
| Temperatura wody: | maks. 60°C |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch AQ73-T13T
- Bosch AQT 33-10
- Bosch AQT 33-11
- Bosch AQT 35-12
- Bosch AQT 42-13
- Bosch AQT 45-11. 3. 4X
- Bosch AQT 45-13
- Bosch EasyAquatak 110/120
- Bosch Neo 110
- Bosch Norse 125
- Bosch Norse 135
- Bosch Norse 155
- Bosch Norse SK90
- Bosch Ryobi RPW 110B
- Bosch Ryobi RPW 120B
- Bosch Ryobi RPW 130B
- Bosch Ryobi RPW 150B
- Bosch UniversalAquatak 125
- Bosch UniversalAquatak 130
- Bosch UniversalAquatak 135
- Interskol AM100 / 1300
- Interskol AM120 / 1500
- Interskol AM120 / 1700
- Interskol AM130 / 1700
- Interskol AM130 / 1800
- Interskol AM140 / 2000
- Skil 0760
Zaloguj się
17 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com