Bateria zamiennik CR17450E-R - 2400 mAh 3 V Li-Ion
45,45 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim urządzeniem ładowanym na baterie
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Do zastosowania w rozmaitych urządzeniach elektronicznych o wysokim zużyciu energii, jak np.:
- Piloty
- Kamery
- Włączniki światła
- Czujniki okienne
- Czujniki drzwiowe
- Czujniki ruchu
- Czujniki dymu
- i wiele więcej
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | niebieski |
| Waga: | 23 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 4,5 x 1,6 x 1,6 cm |
| Szerokość: | 1,6 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 2400 mAh |
| Napięcie: | 3 V |
| Moc znamionowa: | 7,2 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Typ oznakowania: | |
| Kształt: | okrągły |
| Zawartość zestawu: | 1x bateria |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- CR17450E-R
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com