Bateria do smartwatch zamiennik Garmin 361-00139-10 - 210 mAh 3,85 V LiPo
47,49 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 4 g |
| Szerokość: | 1,9 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 210 mAh |
| Napięcie: | 3,85 V |
| Moc znamionowa: | 0,81 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 2,7 x 1,9 x 0,3 cm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Garmin Venu 2
- Garmin 361-00139-10
Zaloguj się
7 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
9 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die Lieferung der Akkus für mein Sena S50 erfolgte schnell und gut. Ware ist 1a verpackt. Qualität kann ich noch nicht testen, erst beim Umbau
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com