Bateria do smartwatch zamiennik Garmin 361-00086-00, 361-00072-10, 361-00072-00 - 180 mAh 3,7 V LiPo
37,37 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 5 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 3 x 2 x 0,4 cm |
| Szerokość: | 2 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 180 mAh |
| Napięcie: | 3,7 V |
| Moc znamionowa: | 0,7 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Garmin Approach 010-01959-00
- Garmin Approach G10
- Garmin Chronos Instinct
- Garmin Forerunner 220
- Garmin Forerunner 225
- Garmin Forerunner 235
- Garmin Forerunner 630
- Garmin Forerunner 645
- Garmin Forerunner 735xt
- Garmin Forerunner 745
- Garmin Forerunner GRM0371754
- Garmin 361-00072-00
- Garmin 361-00072-10
- Garmin 361-00086-00
- Garmin 361-00086-10
- Garmin 361-00086-11
Zaloguj się
22 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
19 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com