Bateria do smartwatch zamiennik BT166342, PX8914-944, BT266342 - 380 mAh 3,7 V LiPo
38,22 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 6 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 3,1 x 2,5 x 0,6 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 380 mAh |
| Napięcie: | 3,7 V |
| Moc znamionowa: | 1,41 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Simvalley PW-430
- Simvalley PW-430.mp
- Simvalley PW-440
- Smartwatch A1
- Smartwatch DZ-09
- Smartwatch DZ09
- Smartwatch FYM-M9
- Smartwatch GT-08
- Smartwatch GT08 A1
- Smartwatch HKX-S1
- Smartwatch LQ-S1
- Smartwatch M9
- Smartwatch QN-01
- Smartwatch QN01
- Smartwatch QW09
- Smartwatch V8
- Smartwatch W8
- Smartwatch X6
- BT166342
- BT266342
- PX8914-944
Zaloguj się
28 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Hat alles super geklappt accu past genau
14 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
18 kwietnia 2019
Reviewed at Trusted Shops
Produkt für Smartwatch---ok
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com