Bateria do smartwatch smartband zamiennik TomTom AHB332824HPS - 280 mAh 3,7 V LiPo
48,00 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem / smartbandem
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch lub opaski fitness dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 4 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 2,4 x 2,2 x 0,4 cm |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 280 mAh |
| Napięcie: | 3,7 V |
| Moc znamionowa: | 1,04 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- TomTom Adventure
- TomTom Golfer 2
- TomTom Runner 1
- TomTom Runner 2
- TomTom Runner 3
- TomTom Spark 1
- TomTom Spark 3
- TomTom AHB332824HPS
Zaloguj się
20 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
Älykellon virtalähteenä. Edellisen akun toiminta-aika kesti vain muutaman päivän, senjälkeen se ei enää latautunut. En tiedä johtuuko se liikkeessä akun vaihdon yhteydessä olleista ongelmista tai itse laitteesta. Siksi tilasin uuden akun
23 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
14 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Perfetto in tutto.
23 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
7 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
19 września 2023
Reviewed at Trusted Shops
Keine Probleme, funktioniert einwandfrei
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com