Bateria do smartwatch smartband zamiennik Samsung GH43-04611B, EB-BR360ABE - 200 mAh 3,85 V LiPo + narzędzia
77,34 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem / smartbandem
- Zestaw narzędzi niezbędnych do wymiany baterii jest dołączony do zestawu
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch lub opaski fitness dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 97 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 15 x 8,7 x 1,5 cm |
| Szerokość: | 8,7 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 200 mAh |
| Napięcie: | 3,85 V |
| Moc znamionowa: | 0,77 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Samsung Gear Fit 2
- Samsung Gear SM-R360
- Samsung EB-BR360ABE
- Samsung GH43-04611B
Zaloguj się
10 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Akku funktioniert wie er soll - Meine Smartwatch läuft damit aktuell jetzt wieder etwas mehr als 3 Tage.
Werkzeug-Set ist praktisch. Allerdings ist das Plektrum eher spröde und bei der ersten Nutzung - Gear Fit 2 Uhr Gehäuse öffnen - zerbrochen.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com