Bateria do smartwatch smartband zamiennik Garmin PD3555w, 361-00061-00, PD3555 - 500 mAh 3,7 V LiPo
53,53 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości bateria smartwatch z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim smartwatchem / smartbandem
- Precyzyjnie wykonana bateria do zegarka smartwatch lub opaski fitness dla łatwego montażu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci - komfortowe ładowanie akumulatora
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory litowo-polimerowe (nazywane także Li-Poly lub LiPo) należą do akumulatorów z rodziny litowo-jonowych. Wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, długą trwałością i dużą pojemnością. W przeciwieństwie do innych technologii Li-Ion, gęstość energii akumulatorów litowo-polimerowych jest nieco niższa, są one za to bardziej odporne na przeładowanie. Elektrolity na bazie polimerów umożliwiają różnorodne formy przy niewielkiej masie całkowitej akumulatora. Akumulatory LiPo stosowane są przede wszystkim w samochodach elektrycznych, w modelarstwie, smartfonach lub notebookach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 7 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 3,8 x 3,4 x 0,4 cm |
| Szerokość: | 3,4 cm |
| Technologia: | LiPo |
| Pojemność: | 500 mAh |
| Napięcie: | 3,7 V |
| Moc znamionowa: | 1,85 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Garmin Fenix 1
- Garmin Fenix 2
- Garmin Quatix 6
- Garmin Quatix 6 Titanium
- Garmin Quatix 6x
- Garmin Quatix 6x Solar
- Garmin Tactix
- Garmin Tactix Bravo
- Garmin Tactix Charlie
- Garmin Tactix Delta
- Garmin Tactix Delta Solar
- Garmin 361-00061-00
- Garmin PD3555
- Garmin PD3555w
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com