Bateria do PLC programowalnego sterownika zamiennik Mitsubishi F2-40BL, FX2N-48M - 1800 mAh 3,6 V Li-SOCl2
47,58 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Kompatybilna bateria zamienna do sterownika PLC
- Część zamienna z optymalnym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodny, oryginalnie zapakowany nowy towar od vhbw® (zamiennik)
Baterie litowo-chlorkowo tionylowe wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania (ok. 3% w pierwszym roku, poźniej ok. 1%), długim okresem eksploatacji (do 10 lat) i jedną z najwyższych gęstości energii spośród baterii litowych. Ponadto ich zakres temperatur do składowania i eksploatacji jest stosunkowo szeroki. Baterie LiSOCl2 są stosowane w urządzeniach „low-energy discharge“.
Nasze akumulatory i baterie spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.
Niezawodny, nowy towar. Wysokiej jakości zamiennik marki vhbw, w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem.
Zawartość zestawu:- 1 x bateria
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 20 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5 x 1,6 x 1,5 cm |
| Szerokość: | 1,6 cm |
| Technologia: | Li-SOCl2 |
| Pojemność: | 1800 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 6,48 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Złącza: | 1x wtyk przyłączeniowy |
| Zawartość zestawu: | 1x bateria |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Mitsubishi F1
- Mitsubishi F2
- Mitsubishi FX
- Mitsubishi FX1
- Mitsubishi FX2
- Mitsubishi FX2C
- Mitsubishi FX2N
- Mitsubishi F2-40BL
- Mitsubishi FX2N-48M
- Mitsubishi LS14500-MF
- Mitsubishi PM-20BL
- Mitsubishi T2282
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com