Bateria do PLC programowalnego sterownika zamiennik Maxell ER17/33 - 2700 mAh 3,6 V Li-MnO2
52,25 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Kompatybilna bateria zamienna do sterownika PLC
- Część zamienna z optymalnym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodny, oryginalnie zapakowany nowy towar od vhbw® (zamiennik)
Baterie litowo-manganowe wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, wysoką gęstością energii oraz długim okresem składowania (minimum 10 lat). Należą do najczęściej stosowanych baterii litowych. Mogą być one jednak przechowywane i użytkowane tylko w ograniczonym zakresie temperatur. Baterie litowo-manganowe są stosowane w aparatach, kopiach zapasowych, defibrylatorach, nadajnikach awaryjnych i urządzeniach namierzających. Baterie guzikowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w zegarkach, kalkulatorach i małych urządzeniach elektronicznych.
Nasze akumulatory i baterie spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.
Niezawodny, nowy towar. Wysokiej jakości zamiennik marki vhbw, w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem.
Zawartość zestawu:- 1 x bateria
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 25 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5 x 1,7 x 1,7 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Technologia: | Li-MnO2 |
| Pojemność: | 2700 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 9,72 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x bateria |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Omron 3G2A9-BAT08
- Omron C28PC28PF Series Controls
- Omron C40P C40PF Series Controls
- Omron C50K
- Omron C50K C60K
- Omron C50K Series Controls
- Omron C60K Series Controls
- Omron C60P C60PF Series Controls
- Omron C120 C120F
- Omron C120 C120F Series Controls
- Omron C500
- Omron C500 C500F Series Controls
- Omron C500-BAT08
- Omron C1000H C1000HF Series Controls
- Omron C2000H Series Controls
- Omron CQM1
- Omron CQM1 Series Controls
- Omron CV500 Series Controls
- Omron CV1000 Series Controls
- Omron CVM1 CVM1D Series Controls
- Omron GT600
- Omron GT600 Series
- Maxell ER17/33
- Toshiba ER17500V
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com