Bateria do PLC programowalnego sterownika zamiennik ABB 3HAC051036-001 - 7000 mAh 3,6 V Li-SOCl2
57,36 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Kompatybilna bateria zamienna do sterownika PLC
- Część zamienna z optymalnym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodny, oryginalnie zapakowany nowy towar od vhbw® (zamiennik)
Baterie litowo-chlorkowo tionylowe wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania (ok. 3% w pierwszym roku, poźniej ok. 1%), długim okresem eksploatacji (do 10 lat) i jedną z najwyższych gęstości energii spośród baterii litowych. Ponadto ich zakres temperatur do składowania i eksploatacji jest stosunkowo szeroki. Baterie LiSOCl2 są stosowane w urządzeniach „low-energy discharge“.
Nasze akumulatory i baterie spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.
Niezawodny, nowy towar. Wysokiej jakości zamiennik marki vhbw, w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem.
Zawartość zestawu:- 1 x bateria
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 49 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5,1 x 3,4 x 1,7 cm |
| Szerokość: | 3,4 cm |
| Technologia: | Li-SOCl2 |
| Pojemność: | 7000 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 25,2 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x bateria |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- ABB 1s2 PLS17500
- ABB IRB 910SC
- ABB IRB 1200
- ABB 3HAC051036-001
- ABB 3HAC051036-001 REV02
- ABB 3HAC051036-001-C
Zaloguj się
2 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Good replacement product for the original battery and a better price!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com