Bateria do obrabiarek sterowanych numerycznie zamiennik Omron JZSP-BA01, JZSP-BA0-1 - 1000 mAh 3,6 V Li-MnO2
51,83 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Długożywotna i kompatybilna bateria o dużej pojemności
- Nasze akumulatory i baterie spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa
Baterie litowo-manganowe wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania, wysoką gęstością energii oraz długim okresem składowania (minimum 10 lat). Należą do najczęściej stosowanych baterii litowych. Mogą być one jednak przechowywane i użytkowane tylko w ograniczonym zakresie temperatur. Baterie litowo-manganowe są stosowane w aparatach, kopiach zapasowych, defibrylatorach, nadajnikach awaryjnych i urządzeniach namierzających. Baterie guzikowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w zegarkach, kalkulatorach i małych urządzeniach elektronicznych.
Niezawodny, nowy towar. Wysokiej jakości zamiennik marki vhbw, w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem.
Zawartość zestawu:- 1x bateria
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 11 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 3,1 x 1,7 x 1,5 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Technologia: | Li-MnO2 |
| Pojemność: | 1000 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 3,6 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Złącza: | 1x wtyk JAE |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Omron SGDH ServoRack
- Omron SGDH amplifier
- Omron Sigma 2
- Omron V Servo Drive
- Omron JZSP-BA0-1
- Omron JZSP-BA01
- Omron R88A-BAT02W
- Toshiba 146705-1
- Toshiba 704004
- Toshiba 1467051
- Toshiba ER3V
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com