Akumulator + ładowarka do roweru elektrycznego Prophete zamiennik Cameron Sino CS-PRT360SL
910,69 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne i stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z rowerem np. Prophete
- Zamiennik Zündapp SDI-3610C / Samsung 10ICR19/65-4, SDI Side-Click 36V, SDI-3610C, SDI-3611C / Cameron Sino CS-PRT360SL / Prophete SDI-3610C, SDI-3611C
Dzięki temu zestawowi masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przywrócić swój e-rower do pełnej sprawności. Praktyczny zestaw do ładowania składa się z zapasowego akumulatora i odpowiedniej ładowarki. Nasz zamienny akumulator do roweru elektrycznego odznacza się idealnym dopasowaniem, dzięki czemu łatwo go zamontować. Dołączona ładowarka do roweru pozwala naładować akumulator w dowolnym momencie.
Zestaw składa się z:
1x Akumulator
- Technologia: Li-Ion - bez efektu pamięci
- Pojemność: 10400 mAh
- Napięcie: 36 V
- Energia: 374,4 Wh
- Kolor: czarny
- Ilość ogniw: 40
- Waga: 2690 g
- Montaż: Side-Click
- Temperatura przechowywania: 15 °C
- Ze wskaźnikiem LED poziomu naładowania
- Aż do 1000 cykli ładowania
- Gumowa pokrywka na gniazdo ładujące
- Z uchwytem
- Złącza: 1x gniazdo XLR (3 pin)
- Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowaniem i przegrzaniem
- Limit napięcia ładowania: 42 V
- Z bezpiecznikiem 20 A
- Optymalne przechowywanie przy poziomie naładowania ok. 60%
1x Ładowarka
- Wejście AC: 100 - 240 V
- Wyjście DC: 42 V / 2,2 A
- Moc: 100 W
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Złącza: 1x wtyk XLR (3 pin)
- Kolor: czarny
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 14,6 x 5,5 x 2 cm
- Długość kabla (od zasilacza do gniazdka): 90 cm
- Długość kabla (od zasilacza do stacji ładującej): 200 cm
- Waga: 294 g
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 2689 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 16 x 9,1 x 4,5 cm |
| Szerokość: | 9,1 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 10,4 Ah |
| Napięcie: | 36 V |
| Moc znamionowa: | 374,4 Wh |
| Liczba ogniw: | 40 |
| Konfiguracja ogniw: | 10S4P |
| Typ akumulatora: | akumulator na ramę |
| Liczba pinów: | 2 |
| Złącza: | 1x wtyk XLR (3 pin), 1x gniazdo XLR (3 pin) |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 42 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 2,6 A |
| Prąd rozładowania: | 2,6 A |
| Maks. prąd rozładowania: | 10 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Polaryzacja: | dopasowana do urządzenia / 1pin |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 15 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 13 mm |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 90 cm |
| Długość kabla do wtyczki: | 200 cm |
| Typ/format: | 18650 |
| Gniazdo DC: | Wejście: 7.4V |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Curtis Alu-City
- Hansa Alu-City
- Kreidler Vitality
- Navigator Navigator 1.5
- Navigator Navigator 3
- Navigator Navigator Compact Urban
- Ortler Alley Caravan 20
- Ortler Alley Caravan Light 20
- Ortler Garda
- Ortler Graz
- Prophete Alu-City
- Prophete Alu-City Comfort
- Prophete Alu-City Comfort Plus
- Prophete Alu-City Didi-Thurau-Edt
- Prophete Alu-City Geniesser e8.3
- Prophete Alu-City Geniesser e8.4
- Prophete Alu-City Geniesser e8.6
- Prophete Modell 2014 52384
- Prophete Modell 2014 52394
- Prophete Modell 2014 52454
- Prophete Modell 2015 52385
- Prophete Modell 2015 52395
- Prophete Modell 2015 52455
- Prophete Modell 2016 52386-0111
- Prophete Modell 2016 52396-0111
- Prophete Modell 2016 52406-0111)
- Prophete Modell 2016 52456-0111
- Prophete Modell 2016 52466-0111
- Prophete Modell 2017 52387-0111
- Prophete Modell 2017 52397-0111
- Prophete Modell 2017 52407-0111
- Prophete Modell 2017 52457-0111
- Prophete Modell 2017 52467-0111
- Prophete Modell 2017 52567-0111
- Prophete Modell 2017 52667-0111
- Zündapp Alu City Green 3.0
- smartEC Camp-20D
- smartEC Camp-20E
- Cameron Sino CS-PRT360SL
- Prophete SDI-3610C
- Prophete SDI-3611C
- Samsung 10ICR19/65-4
- Samsung SDI-3610C
- Samsung SDI-3611C
- Samsung SDI Side-Click 36V
- Zündapp SDI-3610C
Zaloguj się
22 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
26 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
6 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
28 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
24 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, gute Qualität
2 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
20 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Lieferung erfolgte schnell, tolle Beratung per WhatsApp 💪
Preis Leistung, TOP🙏
ALLES in allem 5 Sterne
Bin sehr zufrieden
Bei Bedarf werdebich wieder bestellen
Lg Helga J.
9 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Produkt passt. Reichweite konnte ich noch nicht prüfen. Hoffe es hält was versprochen wurde. Lieferung wie versprochen.
11 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
7 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Der Akku ist kompatibel mit meinem Fahrrad und mit Ladegerät sehr guter Preis
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com