Akumulator guzikowy do modeli, lamp solarnych typu 3/V80H - 2 Pin 80mAh 3,6V NiMH
23,34 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim urządzeniem Amiga
- Niezawodna moc do różnych urządzeń elektronicznych
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Typ ogniwa: 3/V80H
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | zielony |
| Waga: | 10 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 1,9 x 2,1 x 1,6 cm |
| Szerokość: | 2,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 80 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 0,29 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Liczba pinów: | 2 |
| Średnica: | 15,43 mm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
| Złącza: | przyłącze PCB do lutowania lub wkładania |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Amiga A500+
- 3/V80H
Zaloguj się
3 listopada 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
30 kwietnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
14 maja 2020
Reviewed at Trusted Shops
Conforme
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com