Akumulator guzikowy do modeli, lamp solarnych typu 1/V40H - 2 Pin 40mAh 1,2V NiMH
25,47 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim urządzeniem
- Niezawodna moc do różnych urządzeń elektronicznych
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Typ ogniwa: 1/V40H
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | zielony |
| Waga: | 2 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 1,7 x 1,2 x 0,5 cm |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 40 mAh |
| Napięcie: | 1,2 V |
| Moc znamionowa: | 0,05 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Liczba pinów: | 2 |
| Średnica: | 11,77 mm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
| Złącza: | przyłącze PCB do lutowania lub wkładania |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- 1/V40H
Zaloguj się
27 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Passt perfekt und tut was es soll.
20 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Ware OK, schnelle Lieferung, jederzeit wieder.*
2 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, Artikel ist passgenau zum Original
7 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
22 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
24 grudnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
13 marca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Das Teil ist gut angekommen und das in kurzer Zeit von 3 Tagen von DE nach AT.
Jedoch ist meine noch funktionierende digitale Zeituhr mittlerweile auch kaputt und daher habe ich keine Verwendung mehr.
23 maja 2019
Reviewed at Trusted Shops
So far no results.
13 grudnia 2018
Reviewed at Trusted Shops
Genau das was ich gesucht habe
12 grudnia 2018
Reviewed at Trusted Shops
Ich verwende das Produkt als Ersatzteil. Ich konnte es einbauen und es funktioniert.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com