Akumulator do roweru zamiennik Ansmann 1036-401-090, 10 INR 18/65-4 - 12 Ah 36 V Li-Ion + ładowarka, czarny
977,87 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim rowerem elektrycznym
- Z inteligentnym wskaźnikiem poziomu naładowania
- Pasująca ładowarka jest dołączona do zestawu
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 2617 g |
| Szerokość: | 14,8 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 12 Ah |
| Napięcie: | 36 V |
| Moc znamionowa: | 432 Wh |
| Liczba ogniw: | 10 |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (prosta), 1x wtyk przyłączeniowy (1 pin, prosty) |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 33,7 x 14,8 x 7,8 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50 Hz |
| Długość kabla: | 150 cm |
| Napięcie wejściowe: | 110-240V, 0.9A |
| Napięcie wyjściowe: | 42 V |
| Wyjście DC: | 42 V / 2.0 A |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator, 1x ładowarka |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Allegro 20 Zoll Elektro Faltrad
- Bergsieger / Diermann Basic
- Bergsieger / Diermann Classic low beginner
- Brinke Life Comfort
- Brinke Life Sport
- Brinke Venice
- Brinke Venice Black
- Campus AF 4
- Campus AF 5
- Campus AH 1
- Campus AH 2
- Columbus BIG APPLE
- Columbus LIGHT NABE
- Columbus eCargo CARGO
- Columbus eCity COMFORT
- Columbus eTrekking LIGHT KETTE
- Diavelo Asko Tour
- Diavelo Eno Comfort
- Diavelo Eno Tour
- Diavelo Fyn Tour
- E-Plus Breeze 26 inch Ladies
- E.MOVE CITY BIKE: () E-CITY LOW STEP
- E.MOVE E-RETRO
- E.MOVE E-RETRO LOW STEP
- E.MOVE FOLDING BIKE: THE LOW DOWN III
- E.MOVE THE METRO III
- ENIK Easy Black
- ENIK Easy White
- Externum MB Vitelo ANSMANN 26 Herren
- Externum MB Vitelo ANSMANN 26 Unisex
- Externum MB Vitelo ANSMANN 28 Herren
- Externum MB Vitelo ANSMANN 28 Unisex
- HINERGY / WAYEL CLASSIC: E-TOWN
- HINERGY / WAYEL PACK AND GO: CLICK
- HINERGY / WAYEL URBAN: VENTO REAR
- HINERGY / WAYEL VENTO
- HINERGY / WAYEL VENTO CM
- HINERGY / WAYEL VENTO PLUS
- Hollandia SWINCKELS AMIENS
- Maxcycles zu Ansmann FM 4.1 Motor 2
- Maxcycles zu Ansmann FM 4.1 Motor City Lite
- Maxcycles zu Ansmann FM 4.1 Motor Lite Step
- Maxcycles zu Ansmann FM 4.1 Motor Traffix 2
- McKenzie Mifa E100+
- MiFa Move CRS 100
- NCM DEHAWK R4Y-3614G
- NCM Paris Max N8C
- NCM Paris Max N8R
- PfauTec COMFORT FM
- PfauTec NAPOLI 2
- PfauTec P3
- PfauTec S3
- PfauTec SCOOTERTRIKE L-FM
- Raleigh Groove 2.0
- Raleigh Groove F8 2013
- Steppenwolf Transterra Lady Ansmann 411S C Heck
- Steppenwolf Transterra Lady Ansmann 411S Heck
- Steppenwolf Transterra Men Ansmann 411S C Heck
- Steppenwolf Transterra Men Ansmann 411S Heck
- Steppenwolf Transterra Wave Ansmann 411S C Heck
- Steppenwolf Transterra Wave Ansmann 411S Heck
- Union Canto
- Union Electric ladies bike
- Union Electrobeat
- Union eRail
- Viking Downtown 36 Black
- ebikesolutions EBS PEDELEC RACK MOUNTED
- rower elektryczny Bergsieger / Diermann City-Trendy
- rower elektryczny Teutoburg Senne
- rower elektryczny Union Cadence 28
- składany rower elektryczny Hollandia VOUWFIETS DER6 BLACK
- Ansmann 10 INR 18/65-4
- Ansmann 10 INR 18/65-A
- Ansmann 1036-401-090
- Ansmann 3200-0001
- Ansmann 3200-0001-2
- Ansmann 3200-0007-1
- Ansmann 3200-0008
- Ansmann ANS-KLC36S92B
- Ansmann KL36H53B
- Ansmann KL36H92B
- Ansmann KL36H94B
- Ansmann KL36HS53B
- Ansmann KL36S92B.082
- Ansmann KL36S92B.083
- Ansmann KL36S92B.085
- Ansmann KL36S92B.089
- Ansmann KL36S92B.806
- Ansmann KL36S92B.809
Zaloguj się
8 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
schneller Versand, Ware ok
4 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Wir sind Wiederverkäufer
neben unseren EproSafe Schutzboxen und der Akkureparatur Vertreibt der Deutsche Akkuservice auch Neuakkus wenn der Altakku nicht reparabel ist oder sich eine Reparatur nicht lohnt. Eine schnelle und unkomplizierte Abarbeitung unserer Bestellungen ist uns dabei wichtig. Hier ist Elektropapa ein seriöser und verlässlicher Lieferant.
26 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com