Akumulator do roweru z silnikiem 100, 350, 500, 700 W Prophete - 23,2 Ah 36 V Li-Ion + ładowarka, czarny
1 488,09 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim rowerem elektrycznym
- Z inteligentnym wskaźnikiem poziomu naładowania
- Pasująca ładowarka jest dołączona do zestawu
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Pasuje do różnych modeli rowerów elektrycznych i pedelców z silnikami o mocy 100 W, 350 W, 500 W, 700 W.
Uwaga: Akumulator jest wyposażony we wspornik montażowy (uchwyt baterii), który umożliwia jego zamocowanie na dolnej rurze większości rowerów wyposażonych w otwory na bidon.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 4700 g |
| Szerokość: | 16 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 23,2 Ah |
| Napięcie: | 36 V |
| Moc znamionowa: | 835,2 Wh |
| Liczba ogniw: | 100 |
| Typ akumulatora: | akumulator na ramę |
| Złącze: | 1x wtyk XLR (3 pin) / 1x wtyczka Euro |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 36 x 9 x 13 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 24 cm |
| Wejście: | 100 - 240 V, 2,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 42 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 2 A |
| Wyjście DC: | 42 V / 2 A |
| Moc: | 84 W |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator, 1x ładowarka, 1x uchwyt |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Prophete Entdecker 20
- Prophete Graveler E-MTB 22
- Prophete Graveler big and fast
- Prophete Graveler eSUV 20
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com