Akumulator do robota koszącego zamiennik Cub Cadet MRK9200A, BAT9101A - 10400 mAh 10,8 V Li-Ion
284,83 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim urządzeniem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w narzędziu ogrodniczym
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | niebieski |
| Waga: | 611 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,5 x 6,8 x 5,8 cm |
| Szerokość: | 6,8 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 10400 mAh |
| Napięcie: | 10,8 V |
| Moc znamionowa: | 112,32 Wh |
| Liczba ogniw: | 12 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- CubCadet XR1 500
- Robomow RT300 2021
- Robomow RT300 2022
- Robomow RT700 2021
- Robomow RT700 2022
- Robomow RX12
- Robomow RX20u
- Robomow RX50
- Robomow RX50 Pro
- Robomow RX50U
- Wolf Garten Loopo S150
- Wolf Garten Loopo S300
- Wolf Garten Loopo S500
- Cub Cadet BAT9101A
- Cub Cadet MRK9200A
- Robomow BAT9101A
- Robomow BAT9102A
- Robomow MRK9200A
- Wolf Garten BAT9101A
- Wolf Garten MRK9200A
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com