Akumulator do robota koszącego zamiennik Bosch 3 600 HA2 000, 3 600 HA2 001 - 3000 mAh 32,4 V Li-Ion
233,81 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim urządzeniem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w narzędziu ogrodniczym
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 943 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 21,5 x 7,3 x 6 cm |
| Szerokość: | 7,3 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 32,4 V |
| Moc znamionowa: | 97,2 Wh |
| Liczba ogniw: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch Indego 10C
- Bosch Indego 13C
- Bosch Indego 800
- Bosch Indego 850
- Bosch Indego 1000
- Bosch Indego 1100 Connect
- Bosch Indego 1200 Connect
- Bosch Indego 1300
- Bosch Indego 1999
- Bosch Indego 3600
- Bosch 3 600 HA2 000
- Bosch 3 600 HA2 001
- Bosch 3 600 HA2 002
- Bosch 3 600 HA2 101
- Bosch 3 600 HA2 102
- Bosch 3 600 HA2 103
- Bosch 3 600 HA2 104
- Bosch 3 600 HA2 200
- Bosch 3 600 HA2 201
- Bosch 3 600 HA2 300
- Bosch 3 600 HA2 301
- Bosch 3 600 HA2 302
- Bosch 3 600 HA2 303
- Bosch 3 600 HA2 304
- Bosch 51-1531
- Bosch F 016 104 299
- Bosch F 016 L67 804
- Bosch F016L67804
- Bosch F016104299
Zaloguj się
22 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Sendung ist schnell gekommen. Alles hat gut funktioniert und ließ sich problemlos einbauen.
28 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 sierpnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
Gut
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com