Akumulator do robota koszącego Gardena Accu45, Accu75, Vileda Ultramat Electro System - 3000 mAh 4,8 V NiMH
63,31 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim urządzeniem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w narzędziu ogrodniczym
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | niebieski |
| Waga: | 222 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,1 x 4,4 x 2,4 cm |
| Szerokość: | 4,4 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 4,8 V |
| Moc znamionowa: | 14,4 Wh |
| Liczba ogniw: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG AG 64 x
- AEG AG64x
- Gardena Accu45 (8816)
- Gardena Accu45 (8816-20)
- Gardena Accu75 (8802)
- Gardena Accu75 (8802-20)
- Gardena Accu75 (8818)
- Gardena Accu75 (8818-20)
- Vileda Ultramat Electro System
- 8802-00.630.00
- 4006043048
- 4071307021
- Accu75
- Vileda 1.680.100.00
Zaloguj się
29 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
19 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnell, gut und preiswert
15 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
24 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
13 maja 2014
Reviewed at Trusted Shops
Ein Kontaktanschluß mußte an das Gardena-Kabel angepaßt werden. Sonst alles zur Zufriedenheit.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com