Akumulator do radiotelefonu zamiennik Kenwood PB-39H, PB-39, PB-38 - 1100 mAh 7,2 V NiMH + klips na pasek
99,45 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości akumulator do radiotelefonu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoją krótkofalówką
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 164 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,3 x 5,8 x 2,7 cm |
| Szerokość: | 5,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 1100 mAh |
| Napięcie: | 7,2 V |
| Moc znamionowa: | 7,92 Wh |
| Liczba ogniw: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kenwood TH-D7
- Kenwood TH-D7A
- Kenwood TH-D7AT
- Kenwood TH-D7E
- Kenwood TH-G7A
- Kenwood TH-G71
- Kenwood TH-G71A
- Kenwood TH-G71E
- Kenwood TR-2500
- Kenwood PB-38
- Kenwood PB-39
- Kenwood PB-39H
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com