Akumulator do radiotelefonu zamiennik Kenwood PB-32, PB-32H, PB-33 - 1000 mAh 6 V NiMH
69,69 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości akumulator do radiotelefonu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoją krótkofalówką
- Wymagana jest inna pokrywa tylna (zawarta w zestawie)
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor obudowy: | czarny |
| Waga: | 109 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6,3 x 5,6 x 2,4 cm |
| Szerokość: | 5,6 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 1000 mAh |
| Napięcie: | 6 V |
| Moc znamionowa: | 6 Wh |
| Liczba ogniw: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator z tylną pokrywą (kolor: czarny) |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Alan Midland 73-30
- Kenwood TH-22AT
- Kenwood TH-22E
- Kenwood TH-42AT
- Kenwood TH-44AT
- Kenwood TH-79
- Kenwood TH-79A
- Kenwood TH-79AT
- Kenwood TH-79E
- Kenwood TH-208
- Kenwood TH-308
- Kenwood TH22AT
- Kenwood TK-79A
- Kenwood TK-208
- Kenwood TK-209
- Kenwood TK-308
- Kenwood PB-32
- Kenwood PB-32H
- Kenwood PB-33
Zaloguj się
3 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
29 lipca 2019
Reviewed at Trusted Shops
The right product at the good price !
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com