Akumulator do radiotelefonu zamiennik Kenwood KNB-41NC, KNB-32N, KNB-31A, KNB-33L - 2100 mAh 7,2 V NiMH
98,60 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości akumulator do radiotelefonu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoją krótkofalówką
- Wymagana jest inna pokrywa tylna (zawarta w zestawie)
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor obudowy: | czarny |
| Waga: | 199 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,8 x 5,8 x 2,3 cm |
| Szerokość: | 5,8 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2100 mAh |
| Napięcie: | 7,2 V |
| Moc znamionowa: | 15,12 Wh |
| Liczba ogniw: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator z tylną pokrywą (kolor: czarny) |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kenwood NX-210
- Kenwood NX-410
- Kenwood NX-411
- Kenwood TK-2180
- Kenwood TK-2180K
- Kenwood TK-3160
- Kenwood TK-3180
- Kenwood TK-3180K
- Kenwood TK-3185
- Kenwood TK-5210
- Kenwood TK-5210G
- Kenwood TK-5210K
- Kenwood TK-5310
- Kenwood TK-5310GK
- Kenwood TK-5310K
- Kenwood TK-5410
- Kenwood KNB-31A
- Kenwood KNB-32N
- Kenwood KNB-33L
- Kenwood KNB-41NC
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
Dokumenty dostępne wkrótce.
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com