Akumulator do radiotelefonu zamiennik Kenwood KNB-21N, KNB-17N, KNB-17A, KNB-16A - 2100 mAh 7,2 V NiMH
94,35 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości akumulator do radiotelefonu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoją krótkofalówką
- Wymagana jest inna pokrywa tylna (zawarta w zestawie)
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor obudowy: | czarny |
| Waga: | 212 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,2 x 5,7 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 5,7 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2100 mAh |
| Napięcie: | 7,2 V |
| Moc znamionowa: | 15,12 Wh |
| Liczba ogniw: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator z tylną pokrywą (kolor: czarny) |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kenwood TK-180
- Kenwood TK-190
- Kenwood TK-280
- Kenwood TK-290
- Kenwood TK-290 FuG 11b
- Kenwood TK-380
- Kenwood TK-385
- Kenwood TK-390
- Kenwood TK-410
- Kenwood TK-480
- Kenwood TK-481
- Kenwood TK-490
- Kenwood TK-5400
- Kenwood KNB-16A
- Kenwood KNB-17A
- Kenwood KNB-17N
- Kenwood KNB-21N
- Kenwood KNB-22N
- Kenwood KNB-52N
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com