Akumulator do radiotelefonu zamiennik 53617, 3XCAAA, KEBT-086-B - 700 mAh 3,6 V NiMH
36,10 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości akumulator do radiotelefonu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoją krótkofalówką
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | zielony |
| Waga: | 34 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 4,5 x 3,1 x 1,1 cm |
| Szerokość: | 3,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 700 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 2,52 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Motorola FV300
- Motorola FV500
- Motorola FV700
- Motorola FV700R
- Motorola SX500R
- Motorola SX600
- Motorola SX800
- Motorola SX800R
- Motorola SX900
- Motorola SX900R
- 3XCAAA
- 53617
- KEBT-086-B
Zaloguj się
16 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Passt perfekt. Nutze den Akku für das Babyphone.
12 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
5 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schneller und zuverlässiger Service
14 lipca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Hat alles Reibungslos geklappt👍
25 maja 2020
Reviewed at Trusted Shops
Pour talkies-walkies
29 listopada 2019
Reviewed at Trusted Shops
PRODUIT SATISFAISANT .LIVRE EN BON ETAT RAPIDEMENT
15 czerwca 2019
Reviewed at Trusted Shops
Produkt ist super, Bisschen mehr Beschreibung bitte.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com