Akumulator do pilota Bang & Olufsen Beolink 7000 - 800 mAh 6 V NiMH
52,25 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim pilotem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 84 g |
| Szerokość: | 4,9 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 800 mAh |
| Napięcie: | 6 V |
| Moc znamionowa: | 4,8 Wh |
| Liczba ogniw: | 5 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 7,1 x 4,9 x 1,5 cm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bang & Olufsen Beolink 7000
Zaloguj się
7 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Material tipptopp. Funktioniert einwandfrei.
Lieferung dauerte etwas lange....
30 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Alles perfekt gewesen.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com