Akumulator do pada zamiennik Sony KCR1410, LIP1522 - 800 mAh 3,7 V Li-Ion
45,49 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim kontrolerem do gier
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Należy sprawdzić wymiary złącza, ponieważ akumulator jest odpowiedni tylko dla aktualnej wersji kontrolera. Ten kontroler można rozpoznać po ciemnoszarych przyciskach opcji i udostępniania oraz po niebieskich paskach podświetlenia panelu dotykowego.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 21 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5,5 x 3,5 x 0,9 cm |
| Szerokość: | 3,5 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 800 mAh |
| Napięcie: | 3,7 V |
| Moc znamionowa: | 2,96 Wh |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2H
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J11
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J12
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J13
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J14
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J15
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J16
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J17
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J25
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J28
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2J29
- Sony PS4 Dualshock V2 CUH-ZCT2U
- Sony KCR1410
- Sony LIP1522
Zaloguj się
22 października 2019
Reviewed at Trusted Shops
Produit conforme, mais les dimensions n'étaient pas précisées sur le descriptif.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com