Akumulator do pada Microsoft - 1200 mAh 2,4 V NiMH
63,73 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim kontrolerem do gier
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 42 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,6 x 6,4 x 1,5 cm |
| Szerokość: | 6,4 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 1200 mAh |
| Napięcie: | 2,4 V |
| Moc znamionowa: | 2,88 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość kabla: | 80 cm |
| Napięcie wejściowe: | 5 V |
| Napięcie wyjściowe: | 2,4 V |
| Wyjście DC: | 2,4 V |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator z pokrywką, 2x kabel ładujący USB |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller
- Microsoft Xbox One S Wireless Controller
- Microsoft Xbox One Wireless Controller
- Microsoft Xbox One X Wireless Controller
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com