Akumulator do odkurzacza zamiennik Dirt Devil 0030013, L3-R2-F4-N2 - 3000mAh 10,8V NiMH
148,77 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim robotem podłogowym
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 350 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,2 x 6,1 x 4,4 cm |
| Szerokość: | 6,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 3000 mAh |
| Napięcie: | 10,8 V |
| Moc znamionowa: | 32,4 Wh |
| Liczba ogniw: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dirt Devil M030
- Dirt Devil M3120
- Dirt Devil 0030013
- Dirt Devil L3-R2-F4-N2
Zaloguj się
17 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Ich habe das Produkt noch nicht ausprobiert. Es sieht aber so aus als würde es passen. Der Versand und die Abwicklung des Verkaufs waren perfekt und der Akku ist prompt bei mir angekommen. Danke schön!
14 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Über den Akku kann ich keine Angabe machen, da wegen einer Falschbestellung die Bestellung storniert wurde.
Reaktion und Schnelligkeit und Entgegenkommen der Fa. war außergewöhnlich.
Danke
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com