Akumulator do niani elektronicznej zamiennik Motorola HRMR03, GP80AAAHC3BMX - 700 mAh 3,6 V NiMH
36,10 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim monitorem dziecka
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Czy akumulator zamienny jest kompatybilny, nawet jak ma inną pojemność?
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 36 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 4,5 x 3,1 x 1,1 cm |
| Szerokość: | 3,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 700 mAh |
| Napięcie: | 3,6 V |
| Moc znamionowa: | 2,52 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- FisherPrice J2457
- FisherPrice J2458
- FisherPrice M6163
- FisherPrice TEL10160
- Motorola MBP481
- Motorola MBP482
- Motorola MBP483
- V-Tech MBP33S
- V-Tech VM312
- V-Tech VM3251
- V-Tech VM3252
- V-Tech VM3254
- V-Tech VM3255
- V-Tech VM3261
- Motorola GP80AAAHC3BMX
- Motorola HRMR03
Zaloguj się
1 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com