Akumulator do maszynki do strzyżenia zamiennik Wahl 1854-7988, 0114-300, 1855, 1854 - 2000 mAh 2,4 V NiMH
57,61 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoją golarką
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 58 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5,4 x 1,9 x 1,6 cm |
| Szerokość: | 1,9 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 2,4 V |
| Moc znamionowa: | 4,8 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Wahl 8786
- Wahl Arco SE
- Wahl Professional Animal Arco
- Wahl 0114-300
- Wahl 1854
- Wahl 1854-7988
- Wahl 1855
Zaloguj się
9 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, perfekte Ware. Gut verpackt
20 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
12 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
So wie bestellt, so geliefert.
Preis, Lieferzeit alles hat gepasst.
Mehr braucht man als zufriedener Kunde nicht.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com