Akumulator do maszynki do strzyżenia zamiennik Moser 1852-7531 - 2000 mAh 1,2 V NiMH
47,02 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoją golarką
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- UWAGA: Biegun dodatni akumulatora jest oznaczony wyczuwalnym rowkiem. Służy on do jednoznacznej identyfikacji polaryzacji, ponieważ na akumulatorze brakuje oznaczeń biegunów, a oba bieguny są wizualnie bardzo trudne do odróżnienia
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 28 g |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 2000 mAh |
| Napięcie: | 1,2 V |
| Moc znamionowa: | 2,4 Wh |
| Wysokość: | 1,5 cm |
| Liczba ogniw: | 1 |
| Średnica: | 1,43 cm |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Moser ChroMini 1591
- Moser ChroMini 1591B
- Moser ChroMini 1591Q
- Moser Easy Style 1881
- Moser Easy Style Contura HS40
- Moser Easy Style Contura HS61
- Moser Easy Style ECO XS Profi
- Moser Easy Style Profi XS
- Moser Easy Style Tonde Eco S
- Moser Easy Style Xpert HS50
- Moser 1852-7531
- Wella KR-800 AAE
Zaloguj się
12 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
4 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Prompte Lieferung und genau passende Batterie. Bin sehr zufrieden
1 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com