Akumulator do maszynki do strzyżenia Philips Bodygroom 5000, 7000 - 950 mAh 2,4 V NiMH
37,80 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoją golarką
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w posiadanym urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
Akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH) są rozwinięciem technologii NiCd. W porównaniu z nią, technologię akumulatorów NiMH charakteryzuje wyższa gęstość energii (dwukrotna) przy tym samym napięciu. Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej, akumulatory NiMH nadają się do urządzeń z większym zapotrzebowaniem na prąd w korzystnej cenie, np. do małych lampek (LED), zabawek, urządzeń audio i wideo, sprzętu fotograficznego, do telefonów, szczoteczek elektrycznych do zębów, golarek, elektronarzędzi lub modelarstwa.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Waga: | 25 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 4,4 x 2,1 x 1,2 cm |
| Szerokość: | 2,1 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Pojemność: | 950 mAh |
| Napięcie: | 2,4 V |
| Moc znamionowa: | 2,28 Wh |
| Liczba ogniw: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips Bodygroom BG2024/32
- Philips Bodygroom BG2026/32
- Philips Bodygroom BG2036/32
- Philips Bodygroom BG2040/34
- Philips Bodygroom Series 3000
- Philips Bodygroom Series 5000
- Philips Bodygroom Series 7000
- Philips Bodygroom TT2029
- Philips Bodygroom TT2030
- Philips Bodygroom TT2036
- Philips Bodygroom TT2040
- Philips Bodygroom TT2040/32
- Philips Multigroom QG3371
- Philips Multigroom QG3380
- Philips TT2040/32
Zaloguj się
28 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
11 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Der Akku war zwar fehlerhaft, aber die Rückerstattung des Kaufbetrags war prompt und unkompliziert.
2 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
31 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
6 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles ist wunderbar.
5 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Bestellung und Lieferung alles bestens, somit kann ich den accu beim Rasierer wechseln. Besten Dank
19 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
18 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
6 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelles liefern guter Preis
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com