Akumulator do laptopa zamiennik HP HSTNN-144C-A, 491173-543, 484786-001 - 5200 mAh 10,8 V Li-Ion, czarny
104,55 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 311 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 20,4 x 5,4 x 2,2 cm |
| Szerokość: | 5,4 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 5200 mAh |
| Napięcie: | 10,8 V |
| Moc znamionowa: | 56,16 Wh |
| Liczba ogniw: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- HP Business Notebook 6530b
- HP Business Notebook 6535b
- HP Business Notebook 6730b
- HP Business Notebook 6735b
- HP EliteBook 6930
- HP EliteBook 6930p
- HP EliteBook 8440W
- HP EliteBook 8440p
- HP ProBook 6440
- HP ProBook 6440b
- HP ProBook 6500b
- HP ProBook 6530b
- HP ProBook 6535b
- HP ProBook 6540
- HP ProBook 6540b
- HP ProBook 6545
- HP ProBook 6545b
- HP ProBook 6550b
- HP ProBook 6555b
- HP ProBook 6700b
- HP ProBook 6730b
- HP ProBook 6735b
- HP 484786-001
- HP 491173-543
- HP HSTNN-1B69
- HP HSTNN-144C-A
- HP HSTNN-144C-B
- HP HSTNN-144L-A
- HP HSTNN-144L-B
- HP HSTNN-145C-A
- HP HSTNN-145C-B
- HP HSTNN-145L-A
- HP HSTNN-145L-B
- HP HSTNN-C66C-4
- HP HSTNN-C66C-5
- HP HSTNN-C67C-4
- HP HSTNN-C67C-5
- HP HSTNN-C68C
- HP HSTNN-CB61
- HP HSTNN-CB69
- HP HSTNN-IB68
- HP HSTNN-IB69
- HP HSTNN-UB68
- HP HSTNN-UB69
- HP HSTNN-W42C
- HP HSTNN-W42L-A
- HP HSTNN-W42L-B
- HP HSTNN-XB24
- HP HSTNN-XB59
- HP HSTNN-XB61
- HP HSTNN-XB68
- HP HSTNN-XB69
- HP KU531AA
Zaloguj się
14 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
8 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com