Akumulator do laptopa zamiennik Dell 1691P, 312-0009, 312-3250, 312-0028 - 4400 mAh 14,8 V Li-Ion, czarny
131,76 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 408 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 14 x 9 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 4400 mAh |
| Napięcie: | 14,8 V |
| Moc znamionowa: | 65,12 Wh |
| Liczba ogniw: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dell Inspiron 2100
- Dell Inspiron 2500
- Dell Inspiron 3700
- Dell Inspiron 3800
- Dell Inspiron 4000
- Dell Inspiron 4100
- Dell Inspiron 4150
- Dell Inspiron 8000
- Dell Inspiron 8100
- Dell Inspiron 8200
- Dell Latitude C500
- Dell Latitude C600
- Dell Latitude C610
- Dell Latitude C620
- Dell Latitude C640
- Dell Latitude C800
- Dell Latitude C810
- Dell Latitude C820
- Dell Latitude C840
- Dell Latitude CP
- Dell Latitude CPi
- Dell Latitude CPi A
- Dell Latitude CPi D
- Dell Latitude CPi R
- Dell Latitude CPt
- Dell Latitude CPt V
- Dell Latitude CPt s
- Dell Latitude CPx
- Dell Latitude CPx H
- Dell Latitude CPx J
- Dell Precision M50
- Dell 75UYF
- Dell 312-0009
- Dell 312-0028
- Dell 312-3250
- Dell 1691P
- Dell 3149C
- Dell 5081P
- Dell 5208U
- Dell 53977
- Dell 66912
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com