Akumulator do laptopa zamiennik Dell 0KR854, 0DW554, 05K145, 312-0747 - 6600 mAh 11,1 V Li-Ion, czarny
170,03 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 524 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 25,4 x 8,7 x 2,4 cm |
| Szerokość: | 8,7 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 6600 mAh |
| Napięcie: | 11,1 V |
| Moc znamionowa: | 73,26 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dell Precision M2400
- Dell Precision M4400
- Dell Precision M6400
- Dell Precision M6500
- Dell 0DW554
- Dell 0KR854
- Dell 05K145
- Dell 3M190
- Dell 5K145
- Dell 8M039
- Dell 312-0747
- Dell 312-0868
- Dell 312-0873
- Dell C565C
- Dell DW554
- Dell DW842
- Dell F224C
- Dell F729F
- Dell G102C
- Dell GN752
- Dell H355F
- Dell J012F
- Dell KR854
- Dell PP08X
- Dell RK547
Zaloguj się
8 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com