Akumulator do laptopa zamiennik Dell 0JHYP2, 0FVWT4, 0R7PND, 0PG6RC, 0RY6WH - 6600 mAh 11,1 V Li-Ion, czarny
131,76 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Wysokiej jakości część zamienna z najlepszym stosunkiem ceny do jakości
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z twoim notebookiem
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowego montażu w twoim urządzeniu
- CE & RoHs - spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji
- Bez efektu pamięci
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) odznaczają się dużą gęstością energii i zaliczają się do najwydajniejszych akumulatorów. W porównaniu z akumulatorami niklowo-wodorkowymi, wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania. Cechuje je również brak efektu pamięci. Są mało wymagające pod względem konserwacji, ponieważ nie potrzebują regularnego rozładowywania. Akumulatory Li-Ion posiadają długą żywotność przy prawidłowym składowaniu. Wynika to z ich trwałości oraz dużej ilości możliwych cykli ładowania. Akumulatory litowo-jonowe znajdują zastosowanie w urządzeniach mobilnych z dużym zapotrzebowaniem na energię, jak np. smartfony, notebooki, aparaty lub elektronarzędzia. Stosowane są również w modelach zdalnie sterowanych (RC) oraz w fotowoltaice.
Praktyczna wskazówka: Jeżeli pojemność naszego zamiennego akumulatora litowo-jonowego jest znacznie wyższa niż pojemność oryginalnego akumulatora (1000mAh i więcej), akumulator zamienny może być cięższy, głębszy i grubszy niż oryginał. Wobec tego może on nieznacznie wystawać.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 453 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 19 x 8,5 x 2,1 cm |
| Szerokość: | 8,5 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 6600 mAh |
| Napięcie: | 11,1 V |
| Moc znamionowa: | 48,84 Wh |
| Liczba ogniw: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1x akumulator |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dell Precision M4600
- Dell Precision M4700
- Dell Precision M4800
- Dell Precision M6600
- Dell Precision M6700
- Dell Precision M6800
- Dell 0FVWT4
- Dell 0JHYP2
- Dell 0PG6RC
- Dell 0R7PND
- Dell 0RY6WH
- Dell 0TN1K5
- Dell 1C75X
- Dell 3DJH7
- Dell 9GP08
- Dell 97KRM
- Dell 312-1176
- Dell 312-1177
- Dell 312-1178
- Dell 312-1354
- Dell 451-11742
- Dell 451-11743
- Dell 451-11744
- Dell 451-12033
- Dell FJJ4W
- Dell FV993
- Dell J5CG3
- Dell JHYP2
- Dell KJ321
- Dell PG6RC
- Dell R7PND
- Dell RY6WH
- Dell V7M28
- Dell X57F1
Zaloguj się
4 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
15 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles OK
26 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
18 maja 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com